נא להמתין להופעת התפריט 
חזרה לעמוד הפתיחה של מדור זה חברות לווינים ברחבי העולם
הקטן טקסט הגדל טקסט טקסט רגיל

Eutelsat - Ka-Sat

חברת הלווינים האירופית Eutelsat Communications בחרה בחברת EADS Astrium כקבלן הראשי לבנית הלוויןה ראשון שלה שיהיה מבוסס על שידורים אך ורק בתחום Ka-band . הלווין יהווה את אבן הפינה בתוכנית לתשתית לווינית מרכזית חדשה שתגדיל באופן משמעותי את הקיבולת של שירותי הפס הרחב לקהל הצרכנים ברחבי אירופה ואגן הים התיכון ותספק הזדמנויות חדשות למפעילי טלוויזיה מקומיים ואזוריים קיימים וחדשים.

הלווין החדש, המכונה לפי שעה KA-SAT ישוגר ברבע השלישי של שנת 2010 והוא יכלול יותר מ 80 אלומות נקודתיות( spotbeams) . כמו כן תוקם רשת של שמונה מוצאות שתנוהל על ידי חברת Eutelsat אשר תספק כגישה ל KA-SAT ותספק מגוון שירותים למשתמשי הקצה ותהיה חלק בלתי נפרד מהמערכת החדשה.

ל KA-SAT תוחלת חיים מתוכננת של 15 שנה. משקלו בעתה שיגור יעמוד על 5.8 טונות. יכולת היצור של הלוחות הסולריים תעמוד על 15 קילוואט.

Eutelsat תמקם את ה KA-SAT ב 13 מעלות מזרח שם הוא יצטרף למערך לוויני HOT BIRD הפועלים בתחום Ku-band . בכך תוכל החברה להגדיל באופן משמעותי את היצע השירותים למאות מליוני הצופים הקולטים שידורי טלוויזיה מעמדה זו . במסגרת ההכנות ללווין of KA-SAT, עושה Eutelsat שימשו בקיבולת ה Ka-band הקיימת בלווין HOT BIRD 6 לשירותי פס רחב שהושקו בשלהי 2007 תחת הכותרת Tooway . השירות החדש מופעל על ידי החברה הבת האיטלקית Skylogic בשיתוף פעולה עם חברת ViaSat

למטה : סרט תדמית על הלווין ושירותיו. סרט ארוך. מוגש בזרימה.

Get the Flash Player to see this player.

 
למידע נוסף
אתר החברה

© כל הזכויות שמורות * All trademarks are the property of their respective owners