נא להמתין להופעת התפריט
 
חזרה לעמוד הפתיחה של מדור זה חברות לווינים ברחבי העולם
הקטן טקסט הגדל טקסט טקסט רגיל

ARSAT ארגנטינה

סוכנות הידיעות של ארגנטינה Telam דיווחה בחודש אוגוסט 2008 , שארגנטינה תשגר בעוד שלוש שנים לווין תקשורת חדש בשם Arsat-1. הפרוייקט הופקד בידי הסוכנות הממשלתית לפיתוח בתחומי הגרעין, המדי, החלל והרפואה Invap וחברת התקשורת הלווינית הממשלתית ARSAT - Empresa Argentina de Soluciones Satelitales , שחתמו על חוזה לתכנון ויצור לווין מתוצרת מקומית שישוגר בשנת 2011 ויוצב ב 72 מעלות מערב.

עלות הפרוייקט נאמדת ב 270 מליון דולרים מהם 45 שיוזרמו כבר בשנת הכספים 2009-2010 מקופת המשדינה עצמה. יתרת המימון יגיע מקו אשראי שיוענק על ידי IADB - הבנק הבין-אמריקאי לפיתוח.
Arsat 1 יספק שירותי טלפוניה, אינטרנט ושידורי טלוויזיה באמריקה המרכזית והדרומית.


ARSAT-1

Thales Alenia Space הודיעה על חתימת הסכם עם ARSAT הארגנטינית לאספקת המטען של לווין התקשורת הארגנטיני ARSAT-1 , במסגרת מערכת SSGAT - Sistema Satelital Geoestacionario Argentino de Telecomunicaciones . חברת INVAP המקומית שמעורבת כבר ביצור לוויני ניווט נבחרה על ידי ARSAT לשמש כקבלנית הראשית של ה ARSAT-1 והיא תהיה אחראית על השילוב של המטען שתספק Thales Alenia Space בפלטפורמה המפותחת בארגנטינה עצמה

ARSAT-1 צפוי להיות משוגר במהלך שנת 2012 והוא יוצב ב 71.8 מעלות מערב. הלווין יספק שירותי נתונים, טלפוניה וטלוויזיה לארגנטינה, צ'ילה, פאראגוואי ובוליביה . משקל הלווין בעת השיגור יעמוד על 2.8 טונות ותוחלת החיים המתוכננת שלו תהיה 15 שנה. הלווין יכלול 24 משיבים בתחום 24 Ku-band וכושר יצור החמשל שלו יעמוד על 3.5 קילוואט.
ARSAT-1 מהוה אבן דרך בהיסטוריה של ARSAT, והוא יאפשר לה להגדיל את צי הלווינים הכולל כעת רק לווין בודד את הלווין Nahuel-1 שנבנה על ידי Thales Alenia Space
 
 
 
 
למידע נוסף

אתר ARSAT

© כל הזכויות שמורות * All trademarks are the property of their respective owners