נא להמתין להופעת התפריט 
חזרה לעמוד הפתיחה של מדור זה חברות לווינים ברחבי העולם
הקטן טקסט הגדל טקסט טקסט רגיל

Agrani

חברת Agrani Satellite Services Limited הוקמה על ידי Essel Group על מנת להיות חברה הלווינים הפרטית הראשונה של הודו.
אחרי שני נסיונות כושלים לרכוש ולשגר לווינים משלה , שנכשלו מסיבות פוליטיות וכללכיות, רכשה החברה חבילה של 14% מהמניות של ProtoStar תמורת 64 מליון דולרים ותקבל תמורתם 14 משיבים ב KU-band בלווין הראשון של החברה. חלק זה של הלווין ייקרא Agrani.
פרטים נוספים על הלווין ראו בסקירה על חברת ProtoStar.


  פרוייקטים שבוטלו

Agrani 1

בשנת 1988 בחרה חברת Afro-Asian Satellite Communications Ltd. מבומביי שבהודו בחברת Lockheed Martin Telecommunications לבנות עבורה את לווין התקשורת Agrani-1 תמורת 600 מליון דולרים . הלווין של Lockheed היה אמור להיות מבוסס על פלטפורמה מדגם A2100AXX ומיועד להיות משוגר במהלך שנת 2001. הלווין נועד להפצת שידורי טלוויזיה ותקשורת טלפוניה להודו.
משרד החוץ האמריקאי סירב לאשר את העיסקה ואילץ את חברת Afro-Asian Satellite Communications לצמצם את הפרוייקט ללווין פשוט יותר שבסופו של דבר לא יצא אל הפועל.


Agrani 2 ( הוזמן במקור כ Thaicom 4)
בשנת 2001 הציעה חברת Agrani Satellite Services לרכוש מחברת Alcatel Space Industries את לווין התקשורת Thaicom 4 שנבנה בשנת 1997 עבור חברת Shinawatra Satellite התאילנדית אבל לא סופק לה מעולם . הלווין , בבעלות הודית, היה אמור להקרא Agrani 2. בלווין היו אמורים להיות 12 משיבים ב C-band שיכסו את הודו , 12 משיבים רחבי כיסוי ב C-band ועוד 14 משיבים ב Ku-band מתוכם שבעה אמורים לכסות את הודו , שלושה ניתנים להיגוי שאמורים היו לכסות את אירופה, המזרח התיכון ודרום מזרח אסיה וארבעה משיבים נוספים בעלי אפםשרות שינוי מאלומה קבועה לאלומה ניתנת להיגוי .

 
למידע נוסף

אתר Agrani

© כל הזכויות שמורות * All trademarks are the property of their respective owners