נא להמתין להופעת התפריט 
היסטוריה של השידור
הקטן טקסט הגדל טקסט טקסט רגיל

חבילות ערוצים בלווינים שכשלו ונסגרו : VOOM

Voom HD Networks היתה קבוצה של 15 ערוצים מקוריים בהפרדה גבוהה HDTV שהוקמה על ידי חברת Rainbow Media, חברה בת של Cablevision ארצות הברית . כל הערוצים בחבילה הופקו בהפרדה גבוהה ועם פס קול היקפי Dolby Digital 5.1 . זו היתה פעם ראשונה שחבה הציעה חבילה כה עשיה של ערוצים בפורמט החדש, מה שהתברר שלא מספק על מנת להצליח בעסקים.

בתחילת דרכה היה VOOM חבילת ערוצים עצמאית לכל דבר, שהציעה ערוצים הן בפורמט החדש והן ערוצים בהפרדה רגילה (SD) .
השידורים בוצעו באמצעות לווין חדש בשם Rainbow 1 שהוזמן במיוחד עבורה. למרות הציפיות הגדולות, VOOM לא זכתה לפופולאריות. המחיר הגבוה יחסית ובעיות קליטה קשות שליוו אותה בתקופה הראשונה גרמו למנויים רבים לנטוש אותה ו"הספינה החלה לטבוע במהירות"...
ב 30 באפריל נפסקה הפעילות של חבילת VOOM TV ושידורי הלווין הופסקו. לעשרות אלפי המנויים הוצע מנוי חלופי בחבילת Dish Network שגם תרכוש בהמשך את הלווין עצמו.
בניסיון להציל את החבילה, הצליחה חברת Rainbow Media לשווק אותה לחברת האם בכבלים ולחבילת הלווין Dish Network. ב 25 ביוני 2007 שולבו הערוצים בחבילת הלווין האמריקאית Dish Network ובחבילת הכבלים של Cablevision במספר מדינות בארה"ב .
עם העליה המשמעותית במספר הערוצים הכלליים והעצמאיים בארה"ב בפורמט החדש, הפכה החבילה נטל על חבילת הלווין Dish, שהסירה את כל הערוצים של VOOM ללא הודעה מוקדמת בחודש במאי 2008 .
ערוצי VOOM משווקים במדינות שונות בעולם העושות את צעדיהן הראשונים בשידורים בהפרדה גבוהה.

עם הפסקת השידורים של חבילת VOOM הועבר הלווין Rainbow 1 לשימוש חבילת Dish Network ושמו שונה ל Echostar XII .

צפו בקדימונים ( פרומו) לערוצי VOOM השונים בעמוד הבא

 

 
אתר VOOM

© כל הזכויות שמורות * All trademarks are the property of their respective owners