נא להמתין להופעת התפריט 
היסטוריה של השידור
הקטן טקסט הגדל טקסט טקסט רגיל

חברות ותיקות : Technics , יפן

Technics הוא מותג של חברת Matsushita Electric Industrial Co., Ltd. תחת שם זה החברה יצרה מגוון מוצרי אודיו כמו פטפונים, מגברים, מקלטי רדיו, נגנע קלטות, נגני תקילטורים ורמקולים שנמכרו במספר מדינות. המותג נוצר תחילה עבור קו מוצרי איכות שנועד להתחרות בחברות כמו Nakamichi, אבל החל בשנת 2002 שווקו מרביל המוצרים תחת המותג הראשי של החברה Panasonic פרט לשוק המקומי ביפן, שם המותג עדיין פופולארי מאוד . בארצות הברית ובאירופה עדיין נמשך שווק מוצרים בשם זה במיוחד בתחום הציוד עבור תקליטנים , פסנתרים חשמליים ומערכות אודיו מיקרו.

המותג Technics הושק לראשונה בשנת 1965 על ידי חברת Matsushita על מנת לשווק רמקולים איכותיים בשוק היפני . המותג רכש מוניטין של מוצרי איכות עם תחילת השיווק הבינלאומי של נגני תקלטים (פטפונים) בהנעה ישירה direct-drive . בשנת 1969 הושק הפטפון הראשון בשיטת ההנעה הישירה דגם SP-10 עבור השוק המיקצועי ובשנת 1971הושק דגם SL-1100 עבור הצרכנים הביתיים. הדגם הבא אחריו - SL-1200 - הפך לנגן התקליטים הפופולארי ביותר באותה תקופה על ידי תקליטנים . הפיתוחים המתקדמים יותר שלו כללו את דגמי סדרה M3D ואחריה את דגמי סדרה MK5 שהושקה בשנת 2003.
Panasonic השיקה את המותג על מנת להשתמש בו כחלון ראווה יצוגי למוצרי איכות אבל בסוף שנות השמונים של המאה שעברה כבר שווק תחת שם זה מוצרים במחירים עממיים.

Matsushita הפסיקה להשתמש במותג Technics nכמעט לחלוטין בתחילת שנות האלפיים . כיום רק נגני תקליטים מסדרה 1200ופסנתרים חשמלים משווקים תחת התוית Technics .
1987

Get the Flash Player to see this player.


1982 תחילה יש פרסומת למוצר של National

Get the Flash Player to see this player.


1980

Get the Flash Player to see this player.
 

© כל הזכויות שמורות * All trademarks are the property of their respective owners