נא להמתין להופעת התפריט

 
היסטוריה של השידור
הקטן טקסט הגדל טקסט טקסט רגיל

חברות ותיקות : SANSUI ,יפן

Sansui Electric Co., Ltd. iהיא יצרנית יפנית של מוצרי אודיו ווידאו וכיום היא חלק מקבוצת האחזקות הסינית-הונק קונגית Grande Holdings,המשווקת גם מוצרי צריכה של המותגים Akai ו Nakamichi.
Sansui Electric Co., Ltd נוסדה בטוקיו בשנת 1947 והחלה את דרכה ביצור חלקים לתעשייה האלקטרונית. בשנת השישים של המאה שעברה פתחה החברה מוניטין בזכות יצור מוצרים איכותיים שונים בתחום האודיו ששווקו ברחבי העולם . המגברים והטיונרים שיוצרו על ידי של Sansuiבשנות השישים והשבעים ממשיכים להיות מבוקשים גם כיום על ידי חובבים .

באמצע שנות השמונים החלה דעיכת החברה, בהפסידה שווקים לטובת החברות היפניות הגדולות, כמו Sony, Pioneer ו Technics מבית Matsushita . בשלהי שנות השמונים נפסק יצור מוצרי הצריכה ששווק עד אז ברחבי העולם ו Sansui החלה להתמקד אך ורק ביצור מוצרי אודיו ווידאו יוקרתיים והפסיקה את היצוא לשווקים אחרים . בשנות התשעים שווק מוצרי החברה גם תחת שמות של חברות אחרות. כיום משווקים מוצרי החברה ביפן תחת המותגים Orion Electric ו Fukui.. בארצות הברית נמשך שווק מוצרים תחת השם Sansui אבל מדובר במטרייה מסחרית תחתיה משווקים מוצרים המיוצרים במפעלים שונים ברחבי העולם . השינוי במדיניות היצור של החברה גם גרם לשינוי משמעותי באיכות המוצרים שהיא משווקת וכיום מקובל לחשוב שמוצרי החברה מיועדים לשוק הצריכה ההמוני ולא לשוק העליון האיכותי.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

© כל הזכויות שמורות * All trademarks are the property of their respective owners