נא להמתין להופעת התפריט


 
היסטוריה של השידור
הקטן טקסט הגדל טקסט טקסט רגיל

חברות ותיקות : National , יפן

מותג של חברת Matsushita Electric Industrial Co., Ltd למכירת מוצרי חשמל ביתיים ותעשייתיים. בשם מסחרי זה נעשה לראשונה שימוש על ידי חברת החשמל של Konosuke Matsushita למכור פנסים לאופניים שפעלו באמצעות סוללות בשוק היפני בתקווה שהמוצר יהיה בשימוש של כלל האומה היפנית ומכאן הבחירה במילה "National".

National היה בעבר המותג הראשי של מוצרי חברת Matsushita, כולל מוצרי אודיו ווידאו ופעמים רבות שווק עם התוית "National Panasonic".

Matsushita הפסיקה את שווק המותג באירופה בשנת 1980 ובאוסטרליה וניו זילנד בשנת 1989 והתמקדה מאז בשיווק מוצרי אודיו ווידאו בשווקים אלה אך ורק של המותגים Panasonic ו Technics .בארצות הברית לא נעשה מעולם שימוש שימוש במותג National מסיבות של סימן רשום פרט לשנים הראשונות , אבל כיום ניתן למצוא שם את סירי האורז החשמליים תחת מותג זה.

מוצרי National מוכרים במיוחד בשווקי אסיה ובעיקר כמוצרי חשמל ביתיים. בשנת 2004 החלה החברה להסיר את המותג גם משווקי אסיה וכל המוצרים נושאים כיום את תוית Panasonic. זאת, בשל מגבלות של סימן רשום שהתעוררו מול חברות אחרות בשווקים שונים ורצונה של החברה לאחד את כל המוצרים תחת השם Panasonic לשם זיהוי קל יותר של מוצריה.

ביפן, לעומת זאת,נמשך שווק המוצרים ה"לבנים" תחת המותג "National" בשל המוניטין ההיסטורי שלו בשוק המקומי אבל החל בחדוש אוקטובר 2008 ייפסק לחלוטין השימוש במתוג זה וכל המוצרים ישאו רק את התוית Panasonic.
1982

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player
 

© כל הזכויות שמורות * All trademarks are the property of their respective owners