נא להמתין להופעת התפריט 
היסטוריה של השידור
הקטן טקסט הגדל טקסט טקסט רגיל

חברות ותיקות : Marantz

חברת מרנץ נוסדה על ידי סול ב. מרנץ והמוצר הראשון של החברה פותח על ידו בביתו שבניו גרדנס , ניו-יורק .בשנת 1952. לחברה היתה השפעה רבה על תעשיית מוצרי איכות בתחום מערכות האודיו והיגעה לשיאה המסחרי במהלך שנות השבעים של המאה שעברה .

בשנת 1964 נרכשה Marantz על ידי חברת Superscope האמריקאית. בשנת 1971 רכשה Superscope מחצית מהמניות של בחרת SRC- Standard Radio Corporation of Japan,שעסקה ביצור מוצרים שונים תחת המותג Marantz עבור Superscope. זו היתה הפעם הראשונה שחברה אמריקאית הורשתה להחזיק מחצית מהמניות של חברה יפנית הנסחרת בבורסה .בחדוש מרץ 1975 שינתה SRC את שמה ל Marantz Japan. חברת Superscope המשיכה ביצור ובהרכבה של מוצרים תחת השם Marantz במפעלה בארצות הברית ובמפעלים אחרים באסיה.

בשנת 1980 מכרה Superscope את Marantz לחברת Philips ההולנדית השיקה החברה את נגן התקליטורים הראשון בעולם וזכתה להצלחה נאה בתחום זה.
בשנת 2001 רכשה חברת Marantz Japan Inc את כל הנכסים של החברה .בשנת 2002 Marantz Japan ו Denon התמגזו ויצרו את חברת D&M Holdings,אליה הצטרפו בשלב מאוחר יותר חברות נודעות אחרות כ McIntosh Labs and Boston Acoustics .
 

© כל הזכויות שמורות * All trademarks are the property of their respective owners