נא להמתין להופעת התפריט 
טלוויזיה בהפרדה גבוהה HDTV
הקטן טקסט הגדל טקסט טקסט רגיל

ערוצים וחבילות - פולין

המדינה המובילה באירופה מבחינת החדרת שידורים בחבילות בתשלום : כל החבילות בלווין ישדרו עד סוף 2007 מספר ערוצים בהפרדה גבוהה.

N - telewizja nowej generacji

Get the Flash Player to see this player.


חבילת ערוצי הלווין הפולנית השלישית n-telewizja החלה לפעול ב 22 בנובמבר . החבילה כמשדרת אמצעות HotBirdב 13 מעלות מזרח והיא חבילת הלווין הראשונה באירופה שתשודר כולה בשני התקנים החדשים ביותר : MPEG4 ו DVB-S2. החבילה מציעה מבחר ערוצים בהפרדה רגילה וגם בהפרדה גבוהה , חלקם בהפקה עצמית (N- Sport ) ומיובאים (Discovery HD , MGM ועוד).

Get the Flash Player to see this player.TVP

Get the Flash Player to see this player.

הטלוויזיה הפולנית הציבורית TVP חנכה את שידורי הסדירים בהפרדה גבוהה בערוץ TVP HD ב 6 באוגוסט לקראת המשחקים האולימפיים . הערוץ מופץ בחברות הכבלים ברחבי פולין ובמסגרת שידורי הניסיון הדיגיטאליים הקרקעיים. בהמשך הוא יופץ גם במסגרת החבילה הדיגיטאלית של TVP המשודרת באמצעות Astra 1 ב 19.2 מעלות מזרח ( מוצפנת ואינה נקלטת באזורנו).
TVP HD  שידורים בהפרדהג בוהה - הטלוויזיה הפולנית
Astra 1 ב 19.2 מזרח בחבילת הערוצים הלווינית החדשה בתדר 10773H
שלא נקלט בישראל © Alexmusic
Cyfrowy Polsat

חבילת הלווין הפולנית Cyfrowy Polsat משיבה "מלחמה" לחבילה המתחרה CyfraPlus ובמסיבת עיתונאים מיוחדת הודיעה החברה על השקת ערוץ ספורט בהפרדה גבוהה בשם Polsat Sport HD . החברה כבר הבטיחה לעצמה זכויות שידור של טורנירים שונים , חלק מהם בינלאומיים שיתקיימו בפולין בשנה הקרובה.
לצורך השידורים נרכשה ניידת שידור חדשה בהפרדה גבוהה מחברת Sony וכן נרכשו עשר מצלמות בפורמט החדש מדגם HDC-1500 , אף הן מתוצרת Sony. אבל ניידת אחת היא רק ההתחלה : החברה הזמינה שני ניידות נוספות שיסופקו במהלך השנה הקרובה
זה לא יהיה הערוץ היחיד של החברה בפורמט החדש : עוד לפני 2007 יתחילו השידורים של ערוץ Polsat HD, שהוא הערוץ הראשי , המופץ גם באופן קרקעי ובתוך שישה חודשים מהרגע ששני הערוצים ישדרו באופן שוטף תוסיף החברה עוד ארבעה ערוצים נוספים בהפרדה גבוהה בתחומי הסרטים, הבידור והתעודה. כל הערוצים ישודרו בפורמט 1080i.

Cyfra Plus
גם חבילת הלווין הפולנית הותיקה ביותר Cyfra Plus השיקה ב 1 ב יולי 2007 ערוצים ראשונים בהפרדה גבוהה .

Get the Flash Player to see this player.הונגריה

Hello TV
חבילת הלווין החדשה של הונגריה הושקה בחודש יוני וכוללת ערוצים בהפרדה גבוהה. על החבילה

MTV - Magyar TV
ב 1 באוגוסט השיקה הטלוויזיה ההונגרית הציבורית חבילת ערוצים ציבורית פתוחה בלווין HotBird . החבילה כוללת את ערוץ m2 HD המציע את התוכניות של הערוץ הרגיל בפורמט הפרדה גבוהה ברזולוציה של 1920x1088 בתקן הדחיסה MPEG-4/H.264ץ
 

© כל הזכויות שמורות * All trademarks are the property of their respective owners