נא להמתין להופעת התפריט 
טלוויזיה בהפרדה גבוהה HDTV
הקטן טקסט הגדל טקסט טקסט רגיל

ערוצים וחבילות - הולנד ובלגיה

Chellomedia

בחודש יוני 2006 השיקה חברת Chellomedia ( שרכשה את חבילת הערוצים ההולנדית Canal Plus) ההולנדיים שני ערוצים בהפרדה גבוהה : Sport 1 HD וערוץ Film 1 HD המשדר סרטים אמריקאיים חדשים בפורמט זה . לפי שעה מדובר בהפצה קרקעית ועדיין לא ידוע אם חבילת הלווין ההולנדית Canal Digitaal תצרף ערוצים אלה להיצע המצומצם מאוד) של ערוציה ל Chellomedia יש הסכם להפצת ערוציה בחברות הכבלים ההולנדיות UPC, Essent, Multikabel ו Caiw הנמצאות בימים אלה בהתקנת ציוד השידור הנדרש להפצת הערוצים החדשים

Canal Digitaal
גם חבילת הלווין Canal Digitaal הודיעה על הוספת חבילה חדשה של ערוצים בהפרדה גבוהה לקרראת זוף 2006 או תחילת 2008. חבילה זו תופץ באמצעות לוויני Astra 3 ב 23.5 מעלות מזרח ובשל מיגבלות כיסוי של אלומות הלווינים בעמדה זו א תקלט בישראל.

TV Vlaanderen

חבילת הלווין הבלגית TV Vlaadenren תשיק ב 28 באפריל 2008 חבילת ערוצים חדשה בהפרדה גבוהה. החבילה תשודר באמצעות אחד מלוויני Astra 3 ב 23.5 מעלות מערב.

חברת MTV Networks אירופה השיקה ב 3 בדצמבר 2007 ערוץ ראשון בהפרדה גבוהה באירופה . מדובר בערוץ TMF Live HD הבלגי המופץ לפי שעה אך ורק בשירות הדיגיטלי iNDi HD Plus של חברת הכבלים Telenet .

TMF Live HD משדר 24 שעות ביממה ולוח השידורים כולל תוכניות מוקלטות בהפרדה גבוהה של כל טקסי ה TMF Awards של שנים קודמות ותוכניות מוסיקה מהסדרות TMF Cafes ( שהוקלטו באולפני Alfacam , מפיקת ערוצי EURO1080 אולפניה ממוקמים באותו אתר בו נמצאים אולפני MTV Benelux בבלגיה) ו Palm Live .בקרוב יתווספו ללוח השידורים גם קונצרטים של MTV Unplugged ו VH1 Storytellers וכמובן מאירועי MTV Europe Music Awards
 

© כל הזכויות שמורות * All trademarks are the property of their respective owners